Odzież używana z USA

US – POL CLOTHING z Wałcza jest firmą mającą bardzo duże doświadczenie w bezpośrednim imporcie garderoby z zagranicy. Trafia ona do Polski w przezroczystych workach z dwujęzyczną nazwą asortymentu i oznaczoną wagą. W zależności od zawartości, ważą one od 10-25 kg. Zamówiony transport przyjeżdża do kraju w wielkich kontenerach przynajmniej raz na kwartał. Wybór jest bardzo duży, liczy ponad 200 różnych rodzajów asortymentów. Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego, niezależnie od wieku. Najważniejsze jest to, że ta konfekcja należy do różnych znanych marek o najwyższej jakości. Gwarantuje to długi okres użytkowania. Klientami firmy są osoby indywidualne a także prowadzący własną działalność. Odzież używana z USA jest chętnie kupowana z powodu nowoczesnego, modnego wzornictwa a także szerokiej palety rozmiarów. Firma ma wielu stałych odbiorców, świadczy to o tym, że sprzedawany przez nią towar bardzo dobrze trafia w gust kupujących. Ważne jest też to, że w swoim asortymencie posiada praktycznie wszystko. Zainteresowanie poszczególnymi rodzajami ubrań zależy też od pory roku. W okresie letnim, większe zapotrzebowanie jest na ubrania lekkie, podobnie zimą i w okresach przejściowych, wiosennych i jesiennych. US – POL CLOTHING stara się zawsze dostosować do odpowiedniej aury. Zatrudnieni pracownicy służą swoją radą i pomocą w przypadku niezdecydowanych klientów.

Markowa odzież używana z USA
Odzież używana z USA

Co ciekawego oferuje firma?

Firma US – POL CLOTHING posiada szeroką gamę, różnorodnych wyrobów włókienniczych. Ofertę swoją może podzielić na pewne grupy: dla niemowląt, dzieci do 4 lat, od 4-14 lat, młodzieży, kobiet, mężczyzn, uniwersalną dla niej i dla niego. Wśród dostaw znajduje się tak zwana konfekcja PREMIUM. Są to ubrania nowe z metkami, pochodzące najczęściej z wystaw sklepowych i zwrotów, które zakwalifikowane zostały do nowych tekstyliów. Także osoby o zaokrąglonych kształtach znajdą coś odpowiedniego dla siebie. Rozmiary od 2XL do 5 XL, są tak samo poszukiwane jak i te mniejsze. Bluzki, ładne kolorowe sukienki o modnych wykrojach, spódnice mini, midi, maxi. Spodnie jeansowe, przewiewne t – shirty, krótkie spodenki, stroje kąpielowe. Odzież używana z USA chętnie jest kupowana przez wszystkie grupy wiekowe niezależnie od płci. Rzadko zdarza się, aby ktoś wychodził niezadowolony. Przy tak bogatej kolekcji trudno się zdecydować na coś nowego. Tym bardziej, że są to wyroby najpopularniejszych marek: Lee, Gap, Levis, Aerosplate, Amerikan Eagle, Hollister, Abercrombie & Fitch, Old Navy oraz wielu innych. Zainteresowanym z innych regionów Polski wysyła się zamówiony towar bardzo szybko. Dla firmy zadowolony klient jest bardzo ważny. Dlatego stara się ona, żeby współpraca z nią przebiegała na jak najwyższym poziomie. Dzięki proponowanym wideo rozmowom, umożliwia obejrzenie towaru przed dokonaniem transakcji.

Gdzie można ich znaleźć?

Firma US – POL CLOTHING ma swoją siedzibę w miejscowości Wałcz, w województwie zachodniopomorskim. Mając doświadczenie i zatrudniając osoby z biegłą znajomością języka angielskiego ułatwia jej to w dużym stopniu prowadzenie działalności. Regularne i rytmiczne dostawy pozwalają na terminowe przygotowania powierzchni magazynowej. Garderoba jest w nim poukładana na paletach, w zaplombowanych, przezroczystych workach, według rodzajów. Dzięki temu szybko i sprawnie dotrzeć można, do szukanego asortymentu. Panujący porządek ułatwia zatrudnionym osobom pracę, zaoszczędza tak cenny czas. Doświadczeni pracownicy służą zawsze radą i pomagają wybrać odpowiedni towar, jaki życzy sobie odbiorca. US – POL CLOTHING jest firmą solidną, uczciwą i dlatego staje się coraz bardziej znana i doceniana. Wszystko to zawdzięcza zgranej pracy całej załogi.

 

Bardzo duży wybór

Firma Us-Polclothing cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Jednym z powodów jest z pewnością szeroki asortyment oferowanej odzieży używanej z USA. Jest to bardzo dobra jakościowo odzież najlepszych znanych na całym świecie marek. Wiele rzeczy jest zupełnie nowych w oryginalnych opakowaniach. Odwiedza nas bardzo dużo klientów, zarówno osób fizycznych jak i prowadzących własną działalność. Niekiedy przyjeżdżają z gotową listą aby nie zapomnieć jakiegoś rodzaju ubrania. Oferujemy także ciekawy wybór zabawek oraz akcesoriów dla niemowląt oraz małych dzieci. Wśród nich są: wózki dziecięce, nosidełka i inne. Dużym zainteresowaniem cieszy się odzież i obuwie robocze, które są praktycznie nowe w przeróżnych rozmiarach. Często korzystają z tej oferty firmy budowlane, które zakupują chętnie ubrania dla swoich pracowników. Dbamy o regularność dostaw, dlatego nasi stali klienci doskonale się orientują w jakim momencie się u nas pojawić aby zapoznać się z nową ofertą. W te dni obserwujemy wzmożony ruch, jak są klienci, jako firma gotowi jesteśmy na wydłużenie godzin pracy aby wszystkich chętnych obsłużyć.

Niektórzy przyjeżdżają z innych miejscowości. Nie chcemy aby wracali do swoich domów bez towaru, dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom staramy się wszystkich zadowolić. Dużo osób prywatnych także pragnie zaopatrzyć się w nowości przychodzące do Us-Polclothing. Wśród nich są osoby bardzo młode w wieku szkolnym. Zawsze znajdują u nas coś „odlotowego”jak to popularnie mawia młodzież. Kiedyś przeważnie przychodziły do nas osoby płci żeńskiej, teraz obserwujemy że także panowie są bardzo zainteresowani. Znaleźć mogą u nas niekiedy narzędzia, mają one co prawda nieco inne wejścia do prądu, lecz my na miejscu mamy możliwość sprawdzić ich działanie, a przy okazji rozglądają się także za markowymi ubraniami czy też obuwiem. Możliwość zakupu odzieży używanej jest bardzo dobra dla osób mniej zamożnych. Klientami naszymi są jednak praktycznie wszyscy bez względu na swój status społeczny oraz wykształcenie. My staramy się jak najlepiej zaspokoić zapotrzebowanie i zapraszamy do naszej firmy, będziecie Państwo z pewnością bardzo zadowoleni.

US-POL CLOTHING
HURTOWNIA ODZIEŻY UŻYWANEJ Z USA

ul. Wojska Polskiego 70
78-600 Wałcz 

Telefon: +48697531149,
Tel.USA: +16096651276