Hurtownia odzieży używanej z USA

W Wałczu ma swoją siedzibę firma USPOL CLOTHING. Jest to hurtownia odzieży używanej z USA. Zatrudnia w swoich szeregach pracowników z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, co jest bardzo istotne. Dzięki temu jej współpraca z dostawcą jest bezproblemowa. Do firmy przyjeżdża towar średnio raz na kwartał. Trafiają tutaj całe kontenery staranie popakowanej w foliowe przejrzyste worki tekstylia. Każdy worek jest szczegółowo opisany. Oprócz zawartości, podana jest także waga całego opakowania. Dodatkowo umieszczone są plomby. Worek taki waży od 10 kg – 25 kg w zależności od rodzaju rzeczy. Wśród dostaw znajduje się tak zwana garderoba PREMIUM oznacza to, że jest ona nowa, posiada metki. Pochodzi głównie z powystawowych zwrotów sklepowych. Szeroki asortyment sprawia, że odbiorcami mogą być osoby w różnym wieku, o każdej płci i wszystkich rozmiarów. Plus size jest obecnie bardzo poszukiwane. Firma ta posiada oprócz tradycyjnych rozmiarów S, L, M także te od 2XL do 5 XL. Cały towar jest odpowiednio poukładany na paletach magazynowych. Zainteresowanie wyrobami tekstylnymi w Wałczu w US – POL CLOTHING jest coraz większe, o czy świadczy liczba jej klientów.

Hurtownia odzieży używanej z USA
Odzież używana z USA

Oferowany asortyment

Firma ta w swoim asortymencie posiada ponad 200 rodzajów różnej garderoby. Jest to w większości towar znanych marek. Wśród nich są: Levis, Lee, Gap, Hollister, Old Navy, Aerosplate, Amerikan Eagle, oraz wiele innych. Dla najmłodszych pociech od 0-4 lat oferuje mix rzeczy sezonowych, letnich, zimowych. Szeroką gamę kocyków dziecięcych, czapeczek, szalików, rękawiczek, kolorowych pluszaków, strojów karnawałowych. Wszystkie one znajdują się w grupie PREMIUM. Dla starszej grupy dzieci, również dostępne są najmodniejsze, znanych producentów t-shirty, spodnie długie, krótkie, rybaczki, kolorowe letnie spódniczki, sukienki, bluzeczki, sweterki, różnego rodzaju kurtki. Wśród nich letnie, przejściowe, zimowe. Do tego komplety czapek i szalików. Chętni znajdą także odpowiednie obuwie od sportowego do eleganckiego wyjściowego. Podobnie jest z garderobą dla kobiet i mężczyzn. Wśród niej są elegancie bluzki, topy, spódnice, sukienki letnie, wieczorowe, spodnie krótkie i długie, sweterki, kardigany, stroje kąpielowe, obuwie, szaliki, apaszki i torebki. Mężczyznom na pewno spodoba się duży wybór eleganckich koszul wyjściowych, garniturów z krawatami, rzeczy sportowych, swetrów, obuwia sportowego i wyjściowego. Hurtownia odzieży używanej US-POL CLOTHING swoim szerokim asortymentem może zaspokoić nawet najbardziej wybrednych klientów. Wyżej została wymieniona tylko część oferty. W razie pytań pracownicy chętnie informują i doradzają każdemu.

Dodatkowe informacje.

Firma US – POL CLOTHING obsługuje nie tylko klientów indywidualnych w kraju i Europie, ale także osoby prowadzące swoją działalność w Polsce i poza jej granicami. Częstymi odbiorcami są także sklepy wielko – powierzchniowe oraz mniejsze zajmujące się tą branżą. Otrzymywane zlecenia są bardzo szybko realizowane. Ci odbiorcy, którzy złożą zamówienie przed godziną 12.00 mogą być pewni, że następnego dnia towar będzie na miejscu. Dba się o to żeby, wybrany towar opuszczający miejsce składowania, był elegancko zapakowany i oznakowany. Klienci przysyłający zamówienia do firmy w Wałczu mogą być pewni, że otrzymają przesyłkę zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Dba o to cała grupa oddanych pracowników. Już nie raz dowiedli, że są bardzo zaangażowani w swoją pracę. Wiedzą o tym jej odbiorcy, dlatego też polecają oni firmę US – POL CLOTHING innym osobom. Terminowe dostawy, miła atmosfera, staranność, życzliwość to cechy, które ją wyróżniają w tej branży.

US-POL CLOTHING
HURTOWNIA ODZIEŻY UŻYWANEJ Z USA

ul. Wojska Polskiego 70
78-600 Wałcz 

Telefon: +48697531149,
Tel.USA: +16096651276